top of page

Díky české (MŠMT) a mezinárodní (ACBSP, ATHEA) akreditaci získáte dva diplomy!

Mezinárodní akreditace umožňují studentům VŠEM získat během studia i mezinárodní tituly (BBA, MBA, MSc., Ph.D.) a to bez nutnosti studovat např. 2 obory najednou. Soulad akreditací českých a mezinárodních programů umožní studentovi bakalářského oboru na VŠEM získat současně s Bc. i titul BBA, studentům magisterského studia zároveň Ing. a MSc. a studentům, kteří absolvovali bakalářské i magisterské studium na VŠEM i titul MBA!

 

Sami se rozhodujete, jaký obor budete studovat, sami si zvolíte své předměty - nebaví Vás matika?! Nevadí! Studujte raději to, co Vás baví a co v životě oceníte! Sami se rozhodněte, kdy zahájíte studium (leden, duben, říjen), jaké budete platit školné (volba cenových úrovní) i jakou formu studia zvolíte (prezenční, kombinovaná a intenzivní kombinovaná). Zkoušky můžete skládat 12 měsíců v roce, 7 dní v týdnu, kdykoli budete chtít!

VŠEM se zaměřuje na praktické pojetí výuky s odborníky z praxe, proto na VŠEM působí celá řada profesionálů z praxe, manažerů a dalších osobností z politiky, vědy, společenského dění či oblasti osobního rozvoje (Jan Muhlfeit, Tomáš Čupr, Tomáš Sedláček, Andrej Kiska ml., Cyril Svoboda a další). VŠEM rovněž zavádí nejnovější trendy v oblasti interaktivní výuky (videolearning, audiolearning, videokonzultace, ebooks) i administrace studia.

AKREDITACE A MEZINÁRODNÍ AKREDITACE  ZÁRUKA KVALITY VŠ?

VŠEM studentům VOŠ umožňuje uznat studium na VOŠ až do výše 60 % kreditů se zkrácením délky bakalářského studia až na 1 rok.

Je samozřejmě nutné, aby obor, který student absolvoval na VOŠ byl podobného zaměření, jako ten, který si volí na VŠ (tj. oblast podnikové ekonomiky, marketingu, komunikace a lidských zdrojů). Pokud si tedy absolvent vodně vybere obor bakalářského studia, na který chce nastoupit, může získat bakalářský titul již za jeden rok a následně může pokračovat s ostatními studenty na magisterském studiu, či zvolit praxi s mezinárodně uznávaným titulem.

 

Sami se rozhodujete, jak vysoké školné budete platit!

Cenové úrovně mají spoečné studijní podmínky, ale administrativní servis je odlišný a přizpůsobený na míru každé skupině našich studentů. Rozhodněte se, zda chcete vlastního studijního asistenta, veškerou studijní literaturu v tištěné podobě, možnost studentského úvěru, čí rozdělení platby školného, až 12 měsíců studia nad rámec standardní doby studia nebo opravné, mimořádné i individuální termíny studia.

Zvolte si jednu z 5 cenových úrovní

Vyberte si ze tří nabízených forem studia

Česká (MŠMT) i mezinárodní akreditace (ACBSP, ATHEA)

Studujte VŠEM a získejte 2 diplomy najednou!

Nejmodernější interaktivní výuka

Nezávazná ePřihláška VŠEM ke studiu zdarma

bottom of page